Lūdzu uzgaidiet...

Vakances

Latvijas Nacionālais arhīvs (Reģ.Nr. 90009476367)

aicina darbā

Latvijas Valsts vēstures arhīva

Klientu konsultāciju un dokumentu pārvaldības nodaļas

galveno arhīvistu (/-i)

uz nenoteiktu laiku

(Darba vieta: Slokas ielā 16, Rīgā)

Latvijas Valsts vēstures arhīvs ir Latvijas Nacionālā arhīva struktūrvienība, kurā uzkrāti vairāk kā seši miljoni dokumentāro liecību par vēsturiskajiem notikumiem, politiskajiem procesiem, ekonomisko, sociālo un kultūras dzīvi Latvijas teritorijā laikposmā no 1220. līdz 1945. gadam.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionālu izaugsmi, atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • specializēto iekšējo mācību programmu;
  • mēnešalgu pārbaudes laikā 768 euro (800 euro atbilstoši profesionālajai pieredzei 3.kategorijai) pirms nodokļu nomaksas.

Prasības:

  • augstākā izglītība (priekšroka kandidātiem ar izglītību vēstures zinātnē);
  • zināšanas un pieredze valsts pārvaldes dokumentu izstrādāšanā un noformēšanā, dokumentu apstrādes sistēmu lietošanā un klientu konsultēšanā ne mazāk kā 1 gads;
  • svešvalodu zināšanas, kas nepieciešamas amata pienākumu izpildei – lietišķā angļu un krievu valoda mutvārdos un rakstos;
  • iemaņas darbā ar MS Office pieredzējuša lietotāja līmenī;
  • labi attīstītas kompetences: elastīga domāšana, komunikācija, orientācija uz klientu.

Galvenie pienākumi:

  •  konsultēt klientus un veikt saraksti par arhīva pakalpojumu pieejamību un nepieciešamo informāciju izziņu pieprasījumu sagatavošanai un iesniegšanai;
  • veikt izziņu pieprasījumu reģistrēšanu, apstrādes un izpildes atzīmēšanu Vienotajā valsts arhīvu informācijas sistēmā;
  • veikt lietvedības dokumentu sagatavošanu, apstrādi un apriti Vienotajā valsts arhīvu informācijas sistēmā un nodrošināt dokumentu glabāšanu atbilstoši lietu nomenklatūrai.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, LNA informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Iepriekš minēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir LNA.

Pretendentiem līdz 31.10.2019. jāiesniedz vai jānosūta CV un motivācijas vēstuli un augstākās izglītības apliecinoša dokumentu kopiju uz e–pasta adresi: personals@arhivi.gov.lv vai Latvijas Nacionālā arhīva Personālā vadības nodaļai Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV–1050. Uzziņas pa tālruni: 20030634, 29566098.

Latvijas Nacionālais arhīvs (Reģ.Nr.90009476367) izsludina

atklātu konkursu uz vakanto ierēdņa amatu

Institūciju dokumentu un arhīvu pārvaldības departamenta

Vecākais/ā eksperts/-e (1 amata vieta)

(darba vieta: Rīgā, Bezdelīgu ielā 1A)

  • mēnešalgu pārbaudes laikā 912 euro (950 euro atbilstoši profesionālajai pieredzei 3.kategorijai) pirms nodokļu nomaksas.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • augstākā izglītība (vēlama informācijas pārvaldības jomā vai citās radnieciskās jomās);
  • labas teorētiskās zināšanas dokumentu pārvaldībā un arhīvu nozares jomā;
  • pārzināt administratīvo tiesību normatīvos aktus;
  • labi attīstītas kompetences: atsaucība, komunikācija, iniciatīva, rūpes par kārtību, precizitāti un kvalitāti;
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • iemaņas darbā ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī, izpratne par datu bāzēm un elektroniskajiem dokumentiem.

Galvenie amata pienākumi:

  • veikt arhīvu nozares eksperta funkcijas, sniedzot konsultācijas, metodisko un praktisko palīdzību LNA uzraudzībā esošām institūcijām dokumentu pārvaldības, sakārtošanas, aprakstīšanas, izmantošanas un glabāšanas jautājumos;
  • sagatavot pārvaldes lēmumu projektus par saskaņošanu vai atteikumu saskaņot, kā arī atzinumus par institūciju iesniegtajiem dokumentiem, norādot tiesiskuma un lietderības apsvērumus;
    • izvērtēt amata uzraudzībā esošo institūciju lietu nomenklatūras, dokumentu klasifikācijas shēmas, glabāšanas termiņus, uzziņu sistēmas un dokumentu iznīcināšanas aktus;
    • koordinēt institūciju dokumentu nodošanu LNA.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, LNA informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Iepriekš minēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir LNA.

Konkursa pretendentiem līdz 2019.gada 30.oktobrim jāiesniedz vai jānosūta pretendenta pieteikuma un aptaujas lapu, CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības apliecinoša dokumentu kopiju uz e–pasta adresi: personals@arhivi.gov.lv vai Latvijas Nacionālā arhīva Personālā vadības nodaļai Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV–1050. Uzziņas pa tālruni:28805046, 29566098.

Konkursa pretendenta pieteikuma un aptaujas lapa pieejama Šeit

Uz augšu

alt