Sakarā ar svētkiem visas LNA struktūrvienības 18.un 30.aprīlī, un 3.maijā strādā saīsinātu darba dienu, līdz plkst.15.00. 6. maijs- brīvs. Jaukus svētkus!

Lūdzu uzgaidiet...

Vakances

Latvijas Nacionālais arhīvs (Reģ.Nr.90009476367) izsludina

atklātu konkursu uz vakanto ierēdņa amatu

Latvijas Valsts arhīva Izziņu nodaļas

Vecākais/ā eksperts/-e

uz nenoteiktu laiku

(darba vieta Rīgā, Skandu ielā 14)

            Latvijas Valsts arhīvā tiek uzkrāti un glabāti Latvijas Republikas augstāko valsts pārvaldes institūciju, Rīgas un Jūrmalas pilsētas pašvaldību institūciju dokumenti, Latvijas Komunistiskās partijas arhīvs, Valsts drošības komitejas lietas, kā arī sabiedrisko organizāciju, biedrību, privātpersonu dokumenti un kolekcijas. Latvijas Valsts arhīvā ir uzkrāts arī plašs trimdas latviešu organizāciju dokumentu klāsts.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • profesionālu izaugsmi, atsaucīgu un draudzīgu kolektīvu;
  • specializēto iekšējo mācību programmu;
  • mēnešalgu pārbaudes laikā 825 euro (860 euro atbilstoši profesionālajai pieredzei 3.kategorijai) pirms nodokļu nomaksas.

Prasības pretendentam:

  • atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;
  • augstākā akadēmiskā vai profesionālā izglītība arhīvniecībā vai humanitārajās zinātnēs;
  • pieredze arhīvu jomā vai klientu apkalpošanā un darbā ar informācijas sistēmām ne mazāk kā 1 gads;
  • labas zināšanas par normatīvajiem dokumentiem, kas saistīti ar Arhīva nozari un dokumentu izmantošanu, kā arī dokumentu juridiskā spēka pielietošanu un īstenošanu;
  • labi attīstītas kompetences: komunikācija, spēja pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību, orientācija uz rezultātu sasniegšanu;
  • krievu valodas zināšanas (citas svešvalodas tiks uzskatītas par priekšrocību), kas nepieciešamas amata pienākumu izpildei;
  • iemaņas darbā ar datoru pieredzējuša lietotāja līmenī, vēlama pieredze darbā ar datu bāzēm.

Galvenie amata pienākumi:

  • pieņemt lēmumus par lasītāju tiesību ievērošanu dokumentu izmantošanā Latvijas Valsts arhīva Valsts drošības komitejas (turpmāk-VDK) dokumentu un ar VDK saistīto dokumentu lasītavā, nodrošinot normatīvo aktu un fizisko personu datu aizsardzības prasību ievērošanu;
  •  sniegt konsultācijas par Latvijas Valsts arhīva dokumentu saturu un pieejamību;
  • nodrošināt Latvijas Valsts arhīva klientiem vispusīgu dažāda rakstura arhīva dokumentos esošās informācijas iegūšanu, ievērojot citu personu fizisko datu aizsardzības prasības;
  • organizēt lasītāju pasūtīto lietu apriti;
  • pieņemt no lasītājiem pieprasījumus dokumentu atvasinājumu izgatavošanai un nodrošināt to izpildi;
  • izmantot darbā Vienoto valsts arhīvu informācijas sistēmu (VVAIS).

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, LNA informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Iepriekš minēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir LNA.

Konkursa pretendentiem līdz 2019.gada 4.maijam, jāiesniedz vai jānosūta pretendenta pieteikuma un aptaujas lapu, CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības apliecinoša dokumentu kopiju uz e–pasta adresi: personals@arhivi.gov.lv vai Latvijas Nacionālā arhīva Personāla vadības nodaļai Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV–1050. Uzziņas pa tālruni: 29566098, 26437636

Konkursa pretendenta pieteikuma un aptaujas lapa pieejama šeit.

Uz augšu

alt