Lūdzu uzgaidiet...

Vakances

Latvijas Nacionālais arhīvs (Reģ.Nr.90009476367)

izsludina konkursu aicinot darbā

Finanšu plānošanas un grāmatvedības uzskaites nodaļas

finanšu analītiķi uz nenoteiktu laiku

(darba vieta: Šķūņu iela 11, Rīga)

Finanšu plānošanas un grāmatvedības uzskaites nodaļa ir Latvijas Nacionālā arhīva funkcionāla struktūrvienība, kas plāno un vada budžeta sagatavošanas procesu, sagatavo konsolidēto pārskatu arhīvu nozarei, kā arī nodrošina grāmatvedības uzskaiti.

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un atbildīgu darbu valsts pārvaldē;
  • dinamisku darba vidi un profesionālu izaugsmi, atsaucīgu darba kolektīvu;
  • mēnešalga pārbaudes laikā atbilstoši profesionālajai pieredzei - 835 euro (1.kategorija), 1015 euro (2.kategorija), 1100 euro (3.kategorijai) pirms nodokļu nomaksas.

Prasības:

  • augstākā akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība ekonomikā, finansēs vai grāmatvedībā;
  • pieredze algu grāmatveža amatā un darbā ar resursu vadības sistēmu Horizon;
  • izpratne par valsts pārvaldi un budžeta plānošanas principiem;
  • profesionālajai darbībai nepieciešamo Latvijas Republikas normatīvo aktu pārzināšana;
  • labas iemaņas darbā ar datoru, MS Office;
  • pieredze darbā ar ES projektiem tiks uzskatīta par priekšrocību.

Galvenie pienākumi:

  • darbinieku algu, piemaksu un citu samaksas veidu aprēķināšana un izmaksa;
  • darbs ar VID EDS sistēmu, nodokļu aprēķināšana un pārskaitīšana;
  • nodokļu atskaišu nosūtīšana VID un atskaišu sagatavošana centrālai statistikas pārvaldei noteiktajos termiņos;
  • apgrozījuma kontrole algas un nodokļu grāmatvedības kontos;
  • piedalīšanās finansēšanas plānu, ieņēmumu un izdevumu tāmju sastādīšanā;
  • regulāras finansēšanas plānu un tāmju izpildes uzraudzības nodrošināšana;
  • valsts nodevu uzskaites nodrošināšana.

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.pantu, LNA informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Iepriekš minēto Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir LNA.

Pretendentiem līdz 28.02.2019. jāiesniedz vai jānosūta CV, motivācijas vēstuli un augstākās izglītības apliecinoša dokumentu kopiju uz e–pasta adresi: personals@arhivi.gov.lv. vai Latvijas Nacionālā arhīva Personālā vadības nodaļai Šķūņu ielā 11, Rīgā, LV–1050. Uzziņas pa tālruni: 29509834, 27260511.

Uz augšu

alt