Datums 27. oktobris, 2023 – 15. decembris, 2023
LaiksVisu dienu
Vieta Attālināti

Atzīmējot UNESCO Pasaules audiovizuālā mantojuma dienu, LNA Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvs, sekojot dienas sauklim “Tavs logs uz pasauli!”, aicina ielūkoties arhīvā glabātajās bagātībās un rosina iesaistīties to atpazīšanā. 

Arhīva digitālajā krātuvē “Redzi, dzirdi Latviju!” esam izveidojuši īpašu tematisko kolekciju “Ieraudzīju – atpazinu!”. Kolekcijā iekļautas Latvijas ainavas un ēkas, teātra izrādes, neatpazīti cilvēki gan ikdienišķos, gan svinīgos pasākumos, radioieraksti, referāti, skatāmas sporta sacensības, medmāsu un frizieru konkursi, un vēl daudzi citi dokumenti, kuru aprakstus aicinām bagātināt – https://www.redzidzirdilatviju.lv/lv/collections/199865/167/.

Ja, pētot dokumentus digitālajā krātuvē, atpazīstat vietas, notikumus, personas, kas nav identificētas anotācijā vai Jums ir zināma cita būtiska, droša un ticama informācija par dokumentu, aicinām izmantot datubāzes funkciju KOMENTĀRI, kas atrodama pie katra no publicētajiem ierakstiem. Pēc komentāra iesniegšanas, mēs to izskatīsim un, kad būsim veikuši korekcijas ierakstā – komentāru nopublicēsim. Tematiskā kolekcija “Ieraudzīju – atpazinu!” būs pieejama līdz 15. decembrim, kad aktualizēsim atkal jaunu dokumentu kopu.

Visa informācija šeit.