Augustā Latvijas Nacionālā arhīva lasītavas ir slēgtas!

Lūdzu uzgaidiet...
Ziņas > Citas ziņas (informācija skolām)

Sadarbība ar Baltijas Starptautisko akadēmiju

26.05.2016

Baltijas Starptautiskajā akadēmijā eksponēta izstāde "Brīvības piemineklis 1935 – 2015”

 Atzīmējot Latviešu kultūras centra atklāšanu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā eksponēta izstāde "Brīvības piemineklis 1935 – 2015”

 Šā gada 26.maijā plkst. 15.00 Baltijas Starptautiskajā akadēmijā Lomonosova ielā 1/4 darbību uzsāka Latviešu kultūras centrs, kura sūtība ir vērst akadēmijas daudznacionālās studentu un pasniedzēju saimes uzmanību uz latviešu kultūrai nozīmīgiem notikumiem gan pagātnē, gan tagadnē.

Pasākuma ietvaros tika parakstīts sadarbības līgums starp Baltijas Starptautisko akadēmiju un Latvijas Nacionālo arhīvu.

Atzīmējot šo notikumu Baltijas Starptautiskajā akadēmijā tika eksponēta Latvijas Nacionālā arhīva izstāde "Brīvības piemineklis 1935 - 2015", kura veltīta Brīvības pieminekļa atklāšanas astoņdesmitajai gadadienai.

LNA ar šo izstādi vēlas pieminēt Brīvības pieminekļa atklāšanas gadskārtu un iepazīstināt sabiedrību ar to saistītām, bet mazāk zināmām epizodēm un dokumentārām liecībām.

Izstādē izmantoti materiāli no LNA Latvijas Valsts Kinofotofonodokumentu arhīva, LNA Latvijas Valsts vēstures arhīva un LNA Latvijas Valsts arhīva.

 

 

alt