Pandēmijas laikā Arhīvs nesniedz klātienes pakalpojumus

 

Lūdzu uzgaidiet...
Ziņas > Jaunumi

Klātienes pakalpojumi Covid-19 izplatības laikā

10.06.2020

"Covid-19 izplatības laikā Arhīva klātienes pakalpojumi (arhīva izziņu pieprasījumu pieņemšana un lasītavu darbs) tiek sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni.

Lai pierakstītos Arhīva klātienes apmeklējumam, jāzvana uz konkrēto arhīvu vai arhīva lasītavu. Tālruņu saraksts atrodams šeit.

Arhīvā jāierodas norādītajā laikā.

 

Ja personai ir noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai arī  personai ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes, aicinām neapmeklēt Arhīvu. Arhīvs patur tiesības neapkalpot personas ar slimības pazīmēm.

Apmeklējuma laikā jālieto personīgie rakstāmpiederumi.

Viens lasītavas apmeklējums ilgst ne ilgāk par 3 stundām; lasītavā drīkst ienest tikai portatīvo datoru vai planšetdatoru, tālruni, rakstāmpiederumus, papīru piezīmēm.

Pirms arhīva apmeklējuma, lai iesniegtu pieprasījumu arhīva izziņas saņemšanai, lūdzam iespēju robežās iepriekš sagatavot iesniegšanai rakstisku pieprasījumu un tam pievienojamo dokumentu kopijas.

Aicinām vēlreiz rūpīgi izvērtēt arhīva klātienes apmeklējuma nepieciešamību, tā vietā izmantojot arhīva pakalpojumus attālināti un ierodoties Arhīvā ievērot klātienes pakalpojumu saņemšanas noteikumus, skatīt šeit. "

 

alt