Augustā Latvijas Nacionālā arhīva lasītavas ir slēgtas!

Lūdzu uzgaidiet...
Ziņas > Jaunumi

Arhīvs atsāk klātienes pakalpojumu sniegšanu

18.05.2020

Arhīvs 2020.gada 18.maijā atsāk klātienes pakalpojumu sniegšanu – arhīva izziņu pieprasījumu pieņemšanu un lasītavu darbu.

Klātienes pakalpojumi tiks sniegti tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni. Pierakstīšanu uzsāksim 2020.gada 13.maijā.

Lai pierakstītos arhīva klātienes apmeklējumam, jāzvana uz konkrēto arhīvu vai arhīva lasītavu. Tālruņu saraksts atrodams šeit.

Arhīvā jāierodas norādītajā laikā.

Ja ir slimības simptomi vai noteikts pienākums ievērot pašizolāciju/ mājas karantīnu, aicinām neapmeklēt arhīvu. Arhīvs patur tiesības neapkalpot personas ar slimības pazīmēm.

Apmeklējuma laikā jālieto mutes un deguna aizsegs, personīgie rakstāmpiederumi.

Viens lasītavas apmeklējums ilgst ne vairāk kā 3 stundas; lasītavā drīkst ienest tikai portatīvo datoru vai planšetdatoru, tālruni, rakstāmpiederumus, papīru piezīmēm.

Pirms arhīva apmeklējuma, lai iesniegtu pieprasījumu arhīva izziņas saņemšanai, lūdzam iespēju robežās iepriekš sagatavot iesniegšanai rakstisku pieprasījumu un tam pievienojamo dokumentu kopijas un apliecinājumu.

Aicinām vēlreiz rūpīgi izvērtēt arhīva klātienes apmeklējuma nepieciešamību, tā vietā izmantojot arhīva pakalpojumus attālināti un ierodoties Arhīvā ievērot klātienes pakalpojumu saņemšanas noteikumus, skatīt šeit.

alt