Augustā Latvijas Nacionālā arhīva lasītavas ir slēgtas!

Lūdzu uzgaidiet...
Ziņas > Jaunumi

Pastkartes - 4. Maijs

27.04.2020

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo arhīvu un Latvijas Pasta pakalpojumu www.pastabalodis.lv Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos aicina iepriecināt tuviniekus, draugus un paziņas, nosūtot īpašu Atmodas laika pastkarti.

Godinot deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” pieņemšanu 1990. gada 4. maijā un vienlaikus esot klātesoši šī gada svētkos, kad aprit trīsdesmit gadi, kopš deklarācijas pieņemšanas, Latvijas Nacionālais arhīvs piedāvā skaistākās fotogrāfijas no vēsturiskās dienas notikumiem.

Nosūtīšanai pieejamas četras dažādas fotogrāfijas, kas tapušas pie Augstākās Padomes ēkas un 11. novembra krastmalā 1990. gada 4. maijā.

Fotogrāfijas kopā ar personificētu sveicienu vai paldies vārdiem iespējams nosūtīt pakalpojuma “Pasta Balodis” mājaslapā, neizejot no mājas: https://www.pastabalodis.lv/lv/veikals/4maijs30. Pakalpojums būs spēkā līdz 15. maijam. Lai pastkarte sasniegtu adresātu līdz 4. maija svētkiem, to vēlams digitāli sagatavot un nosūtīt līdz 29. aprīļa plkst. 12.00.

Plašāk par Latvijas neatkarības atjaunošanas trīsdesmito gadadienu Latvijas valsts simtgades digitālajā platformā www.lv100.lv. #4maijs30 #brīvība #LV100.

 

alt