Arhīvs ar 18.maiju atsāk klātienes pakalpojumu sniegšanu pēc iepriekšēja pieraksta

Lūdzu uzgaidiet...
Ziņas > Jaunumi

Karjeras nodarbība vidusskolēniem Latvijas Nacionālajā arhīvā

06.02.2020

2020. gada 4.februārī Latvijas Nacionālā arhīva administrācijas telpās Šķūņu ielā 11 notika valsts pārvaldes karjeras nodarbība vidusskolēniem. Ar iespējām saistīt savu nākotnes profesiju izvēli ar darbu valsts pārvaldē iepazinās Rīgas 85. vidusskolas 10. un 11.klašu skolēni. Nodibinājuma Publiskās administrācijas kompetenču attīstība („Public administration Competence Development”) vadītāja Edīte Kalniņa iepazīstināja skolēnus ar valsts pārvaldes nozīmi, ar iespējām un izaicinājumiem strādājot tajā, amatiem, motivāciju un atalgojumu.
Latvijas Nacionālā arhīva direktora vietnieks dokumentārā mantojuma uzkrāšanas, arhīva attīstības un starptautisko sakaru jautājumos Gatis Karlsons pastāstīja par darba iespējām un specifiku arhīvā. Skolēni uzzināja par dažādu profesiju pārstāvju iespējām saistīt savu nākotnes karjeru ar darbu arhīvā, amatu daudzveidību un arhīvu nozīmi sabiedrībā.

Tikšanos sadarbībā ar nodibinājumu Publiskās administrācijas kompetenču attīstība organizēja arhīva ekspertes Antra Mazūra un Meldra Usenko.

alt