Arhīvs ar 18.maiju atsāk klātienes pakalpojumu sniegšanu pēc iepriekšēja pieraksta

Lūdzu uzgaidiet...
Ziņas > Jaunumi

Izstāde „Gabrova un gabrovieši arhīva dokumentos”

09.12.2016

Latvijas Nacionālā arhīva Rēzeknes zonālajā valsts arhīvā atklāta jauna izstāde

Gabrova un gabrovieši arhīva dokumentos”.

 

Pozitīvu un produktīvu attiecību veidošana ir pamats solidārai un saliedētai sabiedrībai, kuru pārstāv visdažādākās pasaules kultūras un tradīcijas. Laužot priekšstatus par attālumu kā galveno šķērsli svešākas vēstures pieredzes iepazīšanai, LNA Rēzeknes zonālais valsts arhīvs sadarbībā ar Rēzeknes tehnoloģiju akadēmiju un Bulgārijas Valsts aģentūras "Arhīvi" Veliko Trnovas reģionālās direkcijas Gabrovas nodaļu sagatavoja un 2016. gada 1. decembrī atklāja izstādi „Gabrova un gabrovieši arhīva dokumentos”.

Izstādi var apmeklēt jebkurš interesents. Tā sniedz ieskatu par viena Bulgārijas reģiona – Gabrovas – vēsturi, kultūru un tradīcijām, kā arī izcilām un šim reģionam svarīgām vēsturiskajām personām, viņu darbiem un sasniegumiem. Izstāde atklāj nelielu Bulgārijas nacionālās vēstures šķautni, kas vienlaikus ir arī neatņemama Eiropas vēstures sastāvdaļa. Tā arī pierāda Balkānu tautas uzņēmīgo garu, patriotismu, darba mīlestību, inovatīvo dabu un tieksmi uz zināšanām un pasaules redzējuma plašumus.

Izstāde ir apskatāma LNA Rēzeknes Zonālajā valsts arhīvā, Dārzu ielā 7a, Rēzeknē, katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz 16.30.

Fotogaleriju skatīt šeit.

Visi esiet laipni aicināti! Uz tikšanos izstādē!!

 

LNA Rēzeknes Zonālais valsts arhīvs

 

alt