LNA Latvijas Valsts vēstures arhīva un Latvijas Valsts arhīva lasītavas š.g.20.decembrī būs slēgtas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

Lūdzu uzgaidiet...

Latvijas Valsts vēstures arhīva kontaktinformācija

Adrese: Slokas iela 16, Rīga, LV-1048
Tālruņi
             konsultācijām:                   20017505
             sekretārei:                          20377661
             ekskursiju pieteikšanai:  20030634
E-pasts:  vestures.arhivs@arhivi.gov.lv


Uzmanību, izmaiņas darba laikos!

Visās LNA struktūrvienībās klientu apkalpošana notiks 1. un 15. decembrī (izņemot Ata iela1, Rīga un Šķūņu iela 11, Rīga), bet 27. un 28. decembrī visas LNA struktūrvienības būs slēgtas (izņemot Ata iela 1, RĪga).

20.decembrī arhīva lasītavas būs slēgtas, sanitārā diena.

Klientu apkalpošanas kabineta (111. kabinets) un kases darba laiks:

Pirmdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Otrdienās: 8:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Trešdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
Ceturtdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Piektdienās: 9:00 – 13:00

Tālrunis:  20017505

 

Lasītava Slokas ielā 16
Darba laiki:

Pirmdienās: 9:00 – 16:00
Otrdienās: 9:00 – 16:00
Trešdienās: 13:00 – 20:00
Ceturtdienās: 9:00 – 16:00
Piektdienās: 9:00 – 16:00

Tālrunis: 26817957
               

Arhīva glabātava–lasītava Palasta ielā 4
Darba laiki:

Trešdienās:    11:00 – 17:00
Ceturtdienās: 11:00 – 17:00

Tālrunis: 20392356


 

Arhīva direktors Nikolajs Rižovs
Tālrunis: 20377661
E-pasts: Nikolajs.Rizovs@arhivi.gov.lv

Direktors pieņem apmeklētājus trešdienās 14:00 – 17:00 un katra mēneša trešajā trešdienā 14:00 – 18:00, iepriekš pierakstoties pa tālruni 20377661

 

Direktora vietniece Valda Pētersone
Tālrunis:  29605519
E-pasts: Valda.Petersone@arhivi.gov.lv

 

Direktora vietniece – Dokumentu uzskaites un saglabāšanas nodaļas vadītāja
Vija Bernāne

Tālrunis:  20045816
E-pasts: Vija.Bernane@arhivi.gov.lv

 

Izziņu nodaļa

Nodaļas vadītāja Sarmīte Šrēdere
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Sarmite.Sredere@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Ligita Spērkstiņa
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Ligita.Sperkstina@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Kristīne Repele
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Kristine.Repele@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Solvita Šmīdenberga
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Solvita.Smidenberga@arhivi.gov.lv

Arhīva eksperte Dzintra Romanovska
Tālrunis: 28817848
 E-pasts: Dzintra.Romanovska@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Mārīte Kraukle
Tālrunis: 28817848
E-pasts: Martite.Kraukle@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Dace Goze
Tālrunis: 28817848
E-pasts: Dace.Goze@@arhivi.gov.lv

 

Fondu analītikas un uzziņu sistēmu nodaļa

Nodaļas vadītājs Kārlis Zvirgzdiņš
Tālrunis:  27064324
E-pasts: Karlis.Zvirgzdins@arhivi.gov.lv

 

Tematisko un ģenealoģisko pētījumu nodaļa

Nodaļas vadītāja Irina Veinberga
Tālrunis:  22323808
E-pasts: Irina.Veinberga@arhivi.gov.lv

 

Dokumentu pieejamības un popularizēšanas nodaļa

Nodaļas vadītāja Gunta Minde
Tālrunis: 26817957
E-pasts: Gunta.Minde@arhivi.gov.lv

 

Klientu konsultāciju un dokumentu pārvaldības nodaļa

Nodaļas vadītāja Linda Stūrīte
Tālrunis:  20030634
E-pasts: Linda.Sturite@arhivi.gov.lv

 

Saimniecības sektors

Sektora vadītāja Valija Poriete
Tālrunis:  25912709
E-pasts: Valija.Poriete@arhivi.gov.lv


Uz augšu

alt