Lūdzu uzgaidiet...

Latvijas Valsts vēstures arhīva kontaktinformācija

Adrese: Slokas iela 16, Rīga, LV-1048
Tālruņi
             konsultācijām:  67613118
             sekretāre:          67612406
E-pasts:  vestures.arhivs@arhivi.gov.lv
Fakss:  67612406

 

Klientu apkalpošanas kabineta (111. kabinets) un kases darba laiks:

Pirmdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Otrdienās: 8:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Trešdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
Ceturtdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Piektdienās: 9:00 – 13:00

Tālrunis:  67613118

 

Lasītava Slokas ielā 16
Darba laiki:

Pirmdienās: 9:00 – 16:00
Otrdienās: 9:00 – 16:00
Trešdienās: 13:00 – 20:00
Ceturtdienās: 9:00 – 16:00
Piektdienās: 9:00 – 16:00

Tālruņi:  67613118
                67612406
               

Arhīva glabātava–lasītava Palasta ielā 4
Darba laiki:

Trešdienās:    11:00 – 17:00
Ceturtdienās: 11:00 – 17:00


 

Arhīva direktors Nikolajs Rižovs
Tālrunis: 67612406
E-pasts: Nikolajs.Rizovs@arhivi.gov.lv

Direktors pieņem apmeklētājus trešdienās 14:00 – 17:00 un katra mēneša trešajā trešdienā 14:00 – 18:00, iepriekš pierakstoties pa tālruni 67612406

 

Direktora vietniece Valda Pētersone
Tālrunis:  67615955
E-pasts: Valda.Petersone@arhivi.gov.lv

 

Direktora vietniece – Dokumentu uzskaites un saglabāšanas nodaļas vadītāja
Vija Bernāne

Tālrunis:  67612419
E-pasts: Vija.Bernane@arhivi.gov.lv

 

Izziņu nodaļa

Nodaļas vadītāja Sarmīte Šrēdere
Tālrunis:  67618295
E-pasts: Sarmite.Sredere@arhivi.gov.lv

 

Fondu analītikas un uzziņu sistēmu nodaļa

Nodaļas vadītājs Kārlis Zvirgzdiņš
Tālrunis:  67615237
E-pasts: Karlis.Zvirgzdins@arhivi.gov.lv

 

Tematisko un ģenealoģisko pētījumu nodaļa

Nodaļas vadītāja Irina Veinberga
Tālrunis:  67614008
E-pasts: Irina.Veinberga@arhivi.gov.lv

 

Dokumentu pieejamības un popularizēšanas nodaļa

Nodaļas vadītāja Gunta Minde
Tālrunis:  67613118
E-pasts: Gunta.Minde@arhivi.gov.lv

 

Klientu konsultāciju un dokumentu pārvaldības nodaļa

Nodaļas vadītāja Linda Stūrīte
Tālrunis:  67611772
E-pasts: Linda.Sturite@arhivi.gov.lv

 

Saimniecības sektors

Sektora vadītāja Valija Poriete
Tālrunis:  67611767
E-pasts: Valija.Poriete@arhivi.gov.lv


Uz augšu

alt