Skandu ielas 14 lasītavas uz nenoteiktu laiku (rudens/2020 - pavasaris/2021) būs slēgtas! 

Lūdzu uzgaidiet...

Latvijas Valsts vēstures arhīva kontaktinformācija

Adrese: Slokas iela 16, Rīga, LV-1048        

Tālruņi:

         konsultācijas:          20017505
         lasītava Slokas ielā 16:   26817957
         lasītava Palasta ielā 4:   20392356
         ekskursiju pieteikšana:   27010508

E-pasts:  vestures.arhivs@arhivi.gov.lv
Lasītavas e-pastslasitava.va@arhivi.gov.lv

Arhīvs klātienes pakalpojumus sniedz tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni

Klientu apkalpošanas kabineta (111. kabinets) un kases darba laiks:

Pirmdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Otrdienās: 8:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Trešdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 18:00
Ceturtdienās: 9:00 – 12:00, 13:00 – 17:00
Piektdienās: 9:00 – 13:00

Lasītava Slokas ielā 16
Darba laiks:

Pirmdienās: 9:00 – 16:00
Otrdienās: 9:00 – 16:00
Trešdienās: 13:00 – 20:00
Ceturtdienās: 9:00 – 16:00*
Piektdienās: 9:00 – 16:00

Arhīva glabātava–lasītava Palasta ielā 4
Darba laiks:

Trešdienās:    11:00 – 17:00
Ceturtdienās:  11:00 – 17:00*

* Katra mēneša pēdējā ceturtdienā lasītava ir slēgta – sanitārā diena


Arhīva direktors Nikolajs Rižovs
Tālrunis: 20377661
E-pasts: Nikolajs.Rizovs@arhivi.gov.lv

Direktors pieņem apmeklētājus trešdienās 14:00 – 17:00 un katra mēneša trešajā trešdienā 14:00 – 18:00, iepriekš pierakstoties pa tālruni 20377661

 

Direktora vietniece Valda Pētersone
Tālrunis:  29605519
E-pasts: Valda.Petersone@arhivi.gov.lv

Direktora vietniece – Dokumentu uzskaites un saglabāšanas nodaļas vadītāja
Vija Bernāne

Tālrunis:  20045816
E-pasts: Vija.Bernane@arhivi.gov.lv


Dokumentu pieejamības un izmantošanas nodaļa

Nodaļas vadītāja Linda Stūrīte
Tālrunis:  20030634
E-pasts: Linda.Sturite@arhivi.gov.lv

Nodaļas vadītāja vietniece Sarmīte Šrēdere
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Sarmite.Sredere@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Ligita Spērkstiņa
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Ligita.Sperkstina@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Kristīne Repele
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Kristine.Repele@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Solvita Šmīdenberga
Tālrunis:  22325513
E-pasts: Solvita.Smidenberga@arhivi.gov.lv

Arhīva eksperte Dzintra Romanovska
Tālrunis: 28817848
 E-pasts: Dzintra.Romanovska@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Mārīte Kraukle
Tālrunis: 28817848
E-pasts: Martite.Kraukle@arhivi.gov.lv

Galvenā arhīviste Dace Goze
Tālrunis: 28817848
E-pasts: Dace.Goze@@arhivi.gov.lv

Tematisko un ģenealoģisko pētījumu jautājumos

Tālrunis:  22323808


Fondu analītikas un uzziņu sistēmu nodaļa

Nodaļas vadītājs Kārlis Zvirgzdiņš
Tālrunis:  27064324
E-pasts: Karlis.Zvirgzdins@arhivi.gov.lv


Dokumentu publikāciju un popularizēšanas nodaļa

Nodaļas vadītāja Anita Čerpinska
Tālrunis: 29627830
E-pasts: Anita.Cerpinska@arhivi.gov.lv


Saimniecības sektors

Sektora vadītāja Valija Poriete
Tālrunis:  25912709
E-pasts: Valija.Poriete@arhivi.gov.lv


Uz augšu

alt